Zestawy plakatów

Zestawy plakatów dla dzieci

Odkryj nasze zestawy plakatów dla dzieci i zaoszczędź kupując 3 plakaty w cenie 2. Grafiki do zestawów wybraliśmy tak, aby harmonijnie do siebie pasowały i tworzyły na ścianie w pokoju dziecka piękną galerię. Magiczne jednorożce, pastelowe zwierzęta, mieszkańcy skandynawskiego lasu, czy kolekcja plakatów boho – każdy z tych zestawów będzie znakomitym uzupełnieniem wystroju. Taki zestaw jest również wspaniałym pomysłem dla prezent dla dziecka.

Zestawy plakatów dla dzieci

Zestawy składają się z 3 plakatów, które idealnie do siebie pasują. Za ich pomocą można stworzyć wspaniałą galerię w pokoju dziecka i jednocześnie sporo zaoszczędzić, gdyż kupując plakaty w zestawie, jeden otrzymujesz tak naprawdę za darmo.

Tworząc te zestawy kierowaliśmy się tym, aby pasowały stylem do różnych dziecięcych pokoi. Seria Magiczne Jednorożce doskonale sprawdzi się w pokoju małej dziewczynki.  Skandynawski Las to obrazki w prostym stylu, które mogą zagościć  w pokoju o minimalistycznym skandynawskim wystroju. Nasza najnowsza kolekcja plakatów Zwierzaki Boho to z kolei propozycja do pokoju o przytulnym wystroju, utrzymanym w kolorystyce inspirowanej naturalnymi barwami.

Pokój dziewczynki boho