Zestawy plakatów dla dzieci

3 plakaty w korzystnej cenie

Odkryj nasze zestawy plakatów dla dzieci i zaoszczędź kupując 3 plakaty w cenie 2. Grafiki do zestawów wybraliśmy tak, aby harmonijnie do siebie pasowały i tworzyły na ścianie w pokoju dziecka piękną galerię. Magiczne jednorożce, pastelowe zwierzęta, mieszkańcy skandynawskiego lasu, czy kolekcja plakatów boho – każdy z tych zestawów będzie znakomitym uzupełnieniem wystroju. Taki zestaw jest również wspaniałym pomysłem dla prezent dla dziecka.

Plakaty z 3 Jednorożcami – Zestaw 1

39,9989,99

Zestaw plakatów z naszej bestsellerowej kolekcji Magia Jednorożców. Zestaw składa się z 3 plakatów: Portret jednorożca, Jednorożec i Anastazja oraz Magiczny Jednorożec.

Plakaty z Jednorożcami – Zestaw 2

39,9969,99

Zestaw plakatów z naszej bestsellerowej kolekcji Magia Jednorożców. Zestaw składa się z 3 plakatów: Jednorożec i Łucja, Jednorożec i Nina oraz Czarujący Jednorożec. Plakaty te idealnie do siebie pasują i będą wyglądały fantastycznie na ścianie pokoju dziewczynki. Dodatkowo kupując zestaw plakatów można sporo zaoszczędzić.

Plakaty z Jednorożcami – Zestaw 3

39,9969,99

Zestaw plakatów z naszej bestsellerowej kolekcji Magia Jednorożców. Zestaw składa się z 3 plakatów: Jednorożec Marzyciel, Jednorożec i Nina oraz Jednorożec i wieniec. Plakaty te idealnie do siebie pasują i będą wyglądały fantastycznie na ścianie pokoju dziewczynki. Dodatkowo kupując zestaw plakatów można sporo zaoszczędzić.

Zestaw 3 plakatów Klara, Małgosia, Marysia

39,9969,99

Zestaw plakatów z naszej bestsellerowej kolekcji Romantic. Zestaw składa się z 3 plakatów: Króliczka Klara, Myszka Małgosia i Myszka Marysia. Plakaty te idealnie do siebie pasują i będą wyglądały fantastycznie na ścianie pokoju dziewczynki. Dodatkowo kupując zestaw plakatów można sporo zaoszczędzić.

Zestaw 3 Plakatów Skandi Bjorn Oskar Olaf

39,9969,99

Plakaty skandynawskie dla dzieci

Zestaw 3 plakatów z kolekcji Skandynawski Las. Zestaw składa się z 3 plakatów: Skandynawski Lisek Oskar, Skandynawski Miś Olaf oraz Skandynawski Borsuk Bjorn.

Zestaw 3 Sówki Skandi

39,9969,99

Zestaw składa się z 3 plakatów: Skandynawska Sówka Britta, Skandynawska Sówka Elsa oraz Skandynawska Sówka Ingrid.

Zestaw Plakatów Boho – Króliczka Tęcze Jednorożec

39,9969,99

Zestaw 3 uroczych plakatów do pokoju dziecka w stylistyce boho. Króliczka Boho, Jednorożec Boho oraz Tęcze Boho.

Zestawy plakatów dla dzieci

Zestawy składają się z 3 plakatów, które idealnie do siebie pasują. Za ich pomocą można stworzyć wspaniałą galerię w pokoju dziecka i jednocześnie sporo zaoszczędzić, gdyż kupując plakaty w zestawie, jeden otrzymujesz tak naprawdę za darmo.

Tworząc te zestawy kierowaliśmy się tym, aby pasowały stylem do różnych dziecięcych pokoi. Seria Magiczne Jednorożce doskonale sprawdzi się w pokoju małej dziewczynki.  Skandynawski Las to obrazki w prostym stylu, które mogą zagościć  w pokoju o minimalistycznym skandynawskim wystroju. Nasza najnowsza kolekcja plakatów Zwierzaki Boho to z kolei propozycja do pokoju o przytulnym wystroju, utrzymanym w kolorystyce inspirowanej naturalnymi barwami.

Pokój dziewczynki boho - plakaty do pokoju dziecka