wyprzedaże

Królicza Mamusia

12,9919,99

Ten plakat wywołuje jedynie pozytywne skojarzenia. Królicza mamusia wraz ze swoimi króliczymi dziećmi przytula się, okazując sobie nawzajem miłość. Czy może być lepszy plakat do pokoju niemowlaka?

Królicza Parka

9,9919,99

Czy może być coś słodszego od tej pastelowej króliczej parki? Plakat znakomicie wpasuje się do każdej aranżacji dziecięcego pokoju, dodając mu subtelnego, niebanalnego uroku. W połączeniu z innymi plakatami z naszego sklepu będzie znakomitym elementem zestawu plakatów.

Laura Lisia Mama

9,9935,99

Laura Lisia mama przytula swoje małe lisie dziecko, okazując mu swoją rodzicielską miłość i poczucie bezpieczeństwa. Plakat promieniuje pozytywną energią i przypomina nam o tym, jak nierozerwalna jest więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

Lisek Leon

9,9935,99

Radosny lisek Leon trzyma w łapkach bukiet kwiatów, który chce wręczyć bliskiej mu osobie. To, czy ten bukiet jest dla mamy, dla taty, czy może dla innego lisiego rodzeństwa, wie tylko nasz mały przyjaciel lisek. Plakat ten pobudza do myślenia i jest przeuroczy. Wpasuje się do pokoju każdego malca.

Lisia Mama Angela

12,9935,99

Od tego niesamowitego plakatu nie można oderwać wzroku. To nasz ulubiony plakat z kolekcji "Liski". Angela - Lisia mama z ogromną czułością przytula swoje dziecko, a maluszek nie pozostaje dłużny i równie mocno wtula się w swoją mamę. Plakat promieniuję pozytywnym przekazem i ukazuje, jak silna jest wieź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Plakat sprawdzi się idealnie w pokoju niemowlaka, jak i trochę starszego maluszka.

Lisia para Ludwik i Lena

9,9935,99

Jakże urocza jest ta lisia para. Lis patrzy bystrym wzrokiem przed siebie, a lisiczka myśli z zamkniętymi oczami o czymś miłym. Ta lisia parka może już doczekała się potomstwa i korzysta z chwili, tuląc się do siebie. Plakat do dziecinnego pokoju, który jest znakomitym uzupełnieniem całej lisiej kolekcji.

Przyjaciółki Jednorożca

15,9925,99

Jednorożec, pomimo że jest stworzeniem magicznym, również potrzebuje przyjaciółek, którym może się zwierzyć ze wszystkiego. Plakat będzie przypominał właścicielce pokoiku, jak ważni są przyjaciele w naszym życiu i że warto pielęgnować przyjaźń, niczym jednorożec i otaczające go wróżki. Plakat utrzymany w kolorystyce pastelowej z elementami florystycznymi i szczyptą złota. Czy może być lepsze połączenie? My jesteśmy zakochani w tym plakacie.

Szczurek Szczepan

9,9925,99

Szczurek Szczepan wygląda na pierwszorzędnego kompana do zabawy. Patrzy się z plakatu bystrym wzrokiem i zachęca do nowych zabaw. Wygląda na znakomitego słuchacza, a w jego główce kłębią się pomysły na nowe przygody.

Wiewiórka Werka

9,9925,99

Ten niesamowity plakat jest niezastąpionym elementem w pokoju małej marzycielki. Różowa zwiewna sukienka, dopasowana kolorystycznie kokarda, bukiet kwiatów w łapkach oraz błyszczące, wiewiórcze oczka budzą same pozytywne emocje u dorosłych i u dzieci. Pastelowa kolorystyka sprawdzi się w każdym wystroju.