Twoja rodzina powiększyła się i chcesz urządzić pokój dla swojego maluszka? Kiedy kolor ścian i mebelki są już wybrane, czas pomyśleć o dekoracjach. Jeśli zależy ci na tym, żeby dodatki do pokoju niemowlaka były efektowne, ale nie zrujnowały twojego portfela, postaw na plakaty. Ich ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych, a montaż jest niezwykle prosty. Wystarczy, że powiesisz je na ścianach (nawet bez konieczności wiercenia) lub postawisz na półkach w stojących ramkach. Odpowiednio dobrane ramki dopełnią obrazki i będą dodatkową ozdobą.

Plakaty – stylowe dekoracje do każdego pokoju

Decydując się na obrazki do pokoju niemowlaka, masz niezwykle szeroki wybór. Szczególną popularnością cieszą się obrazki ze zwierzętami. Możesz wybrać spośród przeróżnych obrazków w formie prostych lub bardziej szczegółowych grafik. Ich kolorystyka również jest rozmaita, od czarnobiałych po te urzekające feerią barw. Różnorodność grafik sprawia, że bez problemu znajdziesz takie, które będą idealnie pasowały do pokoju twojego maluszka. Do wyboru masz różne kolekcje, w tym:

Skandynawski las

Główną rolę odgrywają proste grafiki na białym tle. Idealnie sprawdzą się w pokoiku urządzonym w stylu nowoczesnym.

https://bunnybobo.pl/kategoria-produktu/plakaty-dla-dzieci-skandynawski-las/

Podniebna przygoda

Obrazki przedstawiające zwierzaki podczas podniebnych podróży. Na plakatach przeważają odcienie niebieskiego, co sprawia, że doskonale wkomponują się w pokój dla chłopca.

https://bunnybobo.pl/kategoria-produktu/plakaty-dla-dzieci-skandynawski-las/

Rodzina Zajęcy

Plakaty z zającami w roli głównej. Świetny wybór dla wielbicieli tych długouchych futrzaków.

https://bunnybobo.pl/kategoria-produktu/plakaty-ze-zwierzetami-zajace/

Plakaty – łatwy sposób na rearanżację wnętrza

Szeroki wybór plakatów i ich korzystna cena daje możliwość, żeby dowolnie często je wymieniać. Wymieniając same plakaty, nadasz wnętrzu nowego charakteru. Masz więc możliwość odświeżenia pokoju i zmiany jego stylu wyłącznie poprzez zmianę dodatków. Decydując się na zmianę koloru ścian lub całkowity remont pokoiku, bez problemu wymienisz obrazki do pokoju niemowlaka na takie, które będą pasować.

Podsumowując, plakaty to idealne dodatki do pokoju niemowlaka. Pozwalają udekorować dziecięcy pokój bez nadwyrężana budżetu. Są niedrogie i możesz wymieniać je co jakiś czas, a szeroki wybór obrazków sprawia, że z łatwością znajdziesz plakaty pasujące do każdego wnętrza.

Zobacz wszystkie nasze plakaty do pokoju dziecka