Liski

Laura Lisia Mama

9,9945,99

Laura Lisia mama przytula swoje małe lisie dziecko, okazując mu swoją rodzicielską miłość i poczucie bezpieczeństwa. Plakat promieniuje pozytywną energią i przypomina nam o tym, jak nierozerwalna jest więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

Lisia Mama Angela

19,9945,99

Od tego niesamowitego plakatu nie można oderwać wzroku. To nasz ulubiony plakat z kolekcji "Liski". Angela - Lisia mama z ogromną czułością przytula swoje dziecko, a maluszek nie pozostaje dłużny i równie mocno wtula się w swoją mamę. Plakat promieniuję pozytywnym przekazem i ukazuje, jak silna jest wieź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Plakat sprawdzi się idealnie w pokoju niemowlaka, jak i trochę starszego maluszka.

Lisek Leon

9,9945,99

Radosny lisek Leon trzyma w łapkach bukiet kwiatów, który chce wręczyć bliskiej mu osobie. To, czy ten bukiet jest dla mamy, dla taty, czy może dla innego lisiego rodzeństwa, wie tylko nasz mały przyjaciel lisek. Plakat ten pobudza do myślenia i jest przeuroczy. Wpasuje się do pokoju każdego malca.

Lisia para Ludwik i Lena

9,9945,99

Jakże urocza jest ta lisia para. Lis patrzy bystrym wzrokiem przed siebie, a lisiczka myśli z zamkniętymi oczami o czymś miłym. Ta lisia parka może już doczekała się potomstwa i korzysta z chwili, tuląc się do siebie. Plakat do dziecinnego pokoju, który jest znakomitym uzupełnieniem całej lisiej kolekcji.

Kolekcja Plakatów dla dzieci "Lisia Rodzina"

Czarująca seria plakatów, która każdego wprawi w świetny humor. Zobacz małego sprytnego liska oraz jego mamę Laurę, jak okazują sobie uczucie. Zaproś do pokoju dziecka Lisią parę Lenę i Ludwika.  Przywitaj się z lisią mamą Angelą i jej małym lisiątkiem. Plakaty z tej serii będą znakomicie wyglądały zarówno w białej, jak i w czarnej ramie. Będą pasowały do pokoju dziewczynki i chłopczyka.