Jaki plakat wybrać do pokoju dziewczynki?

Dobrze dobrane i komfortowe wyposażenie pokoju małej dziewczynki nie zawsze jest wystarczające, aby czuła się ona w nim dobrze i komfortowo. Dbając o atmosferę w pokoiku dziecięcym, rodzice powinni zadbać również o dodatki tworzące klimat. Doskonale sprawdzą się tu plakaty. Tylko jakie wybrać plakaty do pokoju dziewczynki?


Dlaczego warto stawiać na plakaty w pokoju dziecięcym?


Plakaty na ścianę to rozwiązanie, które dla swoich pociech wybiera coraz więcej rodziców. Dziecięce pasje i zainteresowania zmieniają się bardzo szybko, a taki kolorowy obrazek można szybko i prosto usunąć (bez niszczenia ściany!) i zamienić na nowy, wiernie odwzorowujący nową pasję malucha. Co ważne, na rynku wybór plakatów jest niezwykle duży, a ich cena niewygórowana. Dlatego jest to doskonały sposób na nadanie pokojowi małej dziewczynki wyjątkowego charakteru, prosto, szybko i tanio.


Jakie plakaty będą idealnie sprawdzały się w pokoju małej dziewczynki?


Kolekcja Magia Jednorożców

Pokój dziewczynki to jej azyl i schronienie, w którym nie tylko odpoczywa, ale i marzy. Wiele dziewczynek na pewnym etapie swojego życia fascynuje się magią i jednorożcami. W takim przypadku warto zadbać o to, aby dziecko miało w swoim miejscu plakaty ciekawie łączące w sobie ich ulubione jednorożce i fantazyjne elementy florystyczne. Takie obrazki prezentują się wyjątkowo, nadając miejscu magicznego charakteru. Dobrze wykonane doskonale przedstawiają każdy detal, co tylko wzmacnia ich urok. Żywa kolorystyka świadczy o najwyższej jakości wykonania plakatów.

Koniecznie zobacz nasze plakaty z jednorożcami

Plakat do pokoju dziecięcego
Plakat dla dziewczynki Jednorożec i Anastazja
Plakat do pokoju dziecka
Zestaw plakatów dla dziewczynki Zestaw 3 plakatów Klara, Małgosia, Marysia

Kolekcja Romantic

Uroczym elementem pokoju dziewczęcego mogą być również obrazki z serii Romatic, w delikatnych pastelowych kolorach sprawiające, że wystrój pomieszczenia wygląda bardzo dziewczęco i uroczo. Małe dziewczynki uwielbiają Króliczkę Klarę, Myszkę Małgosię i Królika Krzysia, nie może wiec ich zabraknąć w najważniejszym dla nich miejscu. Żywa i głęboka kolorystyka bardzo dobrze prezentuje się w każdym pokoju, niezależnie od stylistyki, w jakiej został zaaranżowany. Warto stawiać przede wszystkim na plakaty drukowane cyfrowo – to gwarancja nie tylko wysokiej jakości, ale również bardzo dobrej trwałości.


Kolekcja Zwierzaki Boho

Małe miłośniczki natury z pewnością ucieszą się, gdy w ich pokoju znajdą się kolorowe obrazki inspirowane naturą. W tym stylu przeważają kolory beżowe, brązowe (jasne), żółcie orz ceglana pomarańcz. Obrazki przestawiają w ciekawy sposób zwierzęta, łącząc je z motywami florystycznymi i etnicznymi printami, co daje ciekawe połączenie. Dzięki nim pokój wydaje się bardziej ciepły i przytulny.

Zobacz koniecznie nasze zestawy plakatów dla dzieci. Kupując plakaty w zestawie oszczędzasz do 30%!